ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ ПЕРСОНАЛЬНУ ВИСТАВКУ ОЛЬГИ МУЗИКИ (ГРАФІКА, ЖИВОПИС)

ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ ПЕРСОНАЛЬНУ ВИСТАВКУ ОЛЬГИ МУЗИКИ (ГРАФІКА, ЖИВОПИС)

Запрошуємо відвідати персональну виставку творчих робіт (графіка, живопис) завідувача кафедри «Образотворчого мистецтва», кандидата педагогічних наук, доцента Ольги Музики. Презентація виставки пройде в Уманському художньому музеї по вул. Коломенській, 2 25 квітня 2014 року о 14:00. Виставка працює: щоденно з 9:00 до 17:00. Вихідний день – середа.

Безымянный-1

Один коментар до “ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ ПЕРСОНАЛЬНУ ВИСТАВКУ ОЛЬГИ МУЗИКИ (ГРАФІКА, ЖИВОПИС)”

1. Уже відвідала! Отримала естетичне задоволення! Прекрасні, світлі та позитивні роботи! Те чого зараз не вистачає! Всім раджу відвідати виставку!