ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»

Вельмишановні колеги!
Запрошуємо Вас прийняти участь
у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції
«ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»,

що проводиться 18 квітня 2019 року факультетом мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Напрями роботи конференції:
1. Європейська практика формування педагогічної майстерності учителів мистецьких дисциплін в умовах ступеневої освіти.
2. Теоретичні та методичні аспекти підготовки фахівців мистецьких дисциплін у вищій школі.
3. Новітні технології навчання дисциплін мистецького спрямування.
4. Естетичні засади виховання та розвитку творчо обдарованих дітей у мистецькій освіті.

Матеріали доповідей надсилаються у вигляді комп’ютерних файлів на електронну адресу: pobirchenkoolena@gmail.com, з поміткою: Естетичні засади 2019.

Координатори конференції:
Побірченко Олена Михайлівна – к. пед. н., доцент кафедри образотворчого мистецтва (тел. +38(093-9943264);

Інформаційний лист

Чекаємо на Вас!