ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

23 листопада 2018 року, в рамках проведення Дня Відкритих Дверей, на базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться ІІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва.

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитих учнів, стимулювання їх до креативної діяльності, створення умов до творчого зростання обдарованої молоді в галузі хореографії.

До участі в Олімпіаді запрошуються учні старших класів загальноосвітніх закладів, позашкільних закладів мистецького спрямування та студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

За рішенням членів журі учасники Олімпіади будуть нагороджені дипломами; переможці – дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня та медалями.

Переможцям Олімпіади творчий конкурс при вступі в УДПУ ім. П. Тичини на спеціальність : «024 Хореографія» та спеціальність : «014 Середня освіта. (Хореографія)» зараховується автоматично.

Контактна інформація:

067 810 92 98 – Людмила Михайлівна Андрощук, завідувач кафедри хореографії та художньої культури;

096 439 97 49 – Ольга Вікторівна Бикова, старший викладач кафедри хореографії та художньої культури;

kafedra_horeografii@ukr.net

Оргкомітет Олімпіади