ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ІІІ РЕГІОНАЛЬНІЙ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДІ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

Кафедра хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує взяти участь у ІІІ Регіональній Інтернет-олімпіаді з хореографічного мистецтва.

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитих учнів, стимулювання їх до креативної діяльності, створення умов до творчого зростання обдарованої молоді в галузі хореографії.

До участі в Олімпіаді запрошуються учні старших класів загальноосвітніх закладів, позашкільних закладів мистецького спрямування та студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

За рішенням членів журі учасники Олімпіади будуть нагороджені дипломами; переможці – дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня та медалями.

Заповнені анкети учасників та відео роботи просимо надсилати на електронну адресу kafedra_horeografii@ukr.net з поміткою «Олімпіада» до 25 червня.

Підведення підсумків Олімпіади буде проводитися в режимі он-лайн за допомогою платформи Zoom 26 червня. Час буде уточнено додатково!

Контактна інформація:

067 810 92 98 – Людмила Михайлівна Андрощук, професор, завідувачка кафедри хореографії та художньої культури;

096 439 97 49 – Ольга Вікторівна Бикова, канд. пед. наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури;

Email: kafedra_horeografii@ukr.net

Оргкомітет Олімпіади