ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»що проводиться 19-20 квітня 2018 року на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Напрями роботи конференції:
1. Формування педагогічної майстерності учителів мистецьких дисциплін в умовах ступеневої освіти: світовий та вітчизняний досвід.
2. Теоретичні та методичні аспекти підготовки фахівців мистецьких дисциплін у вищій школі.
3. Новітні технології навчання дисциплін мистецького спрямування: європейський вимір.
4. Естетичні засади виховання та розвитку творчо-обдарованих дітей у мистецькій освіті.

Робочі мови конференції: українська, польська, англійська, німецька.

У програмі конференції:
• мистецький вернісаж;
• майстер-класи;
• презентація Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю.
• виступ творчих колективів Комунального вищого навчального закладу І рівня акредитації Тульчинського училища культури.

Матеріали доповідей надсилаються у вигляді комп’ютерних файлів на електронну адресу: pobirchenkoolena@gmail.com, з поміткою: Естетичні засади 2018.

Грошові перекази просимо здійснювати за адресою: 20308, поштове відділення № 308, м. Умань 8, Черкаська обл., з поміткою: до запитання Побірченко Олені Михайлівні.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном: 8-093-9943264 (Побірченко Олена Михайлівна).

Інформаційний лист

Чекаємо на Вас!