ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ СЕМІНАРІ ДЛЯ СЛУХАЧІВ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ МОЛОДОГО ВИКЛАДАЧА

Шановні викладачі!

Науково-методичний центр професійного розвитку викладача Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує взяти участь у науково-методичному семінарі для слухачів школи професійного зростання молодого викладачаПерше засідання відбудеться 16 січня 2018 року об 11.00 (корпус №2, ауд. 216)

ПЛАН СЕМІНАРУ:

1. Про атестацію університетів у частині наукової діяльності.
Доповідач: Коберник Олександр Миколайович, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.

2. Інформаційне забезпечення освітнього процесу В УДПУ.
Доповідач: Стеценко Надія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.

Адміністрація факультету

Прокоментуй!  • січня 15, 2019