Головна » НОВИНИ САЙТУ » ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСІ З ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»

Кафедра образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує учнівську молодь віком від 7 до 18 років взяти участь у Регіональному інтернет-конкурсі художньої творчості «Все буде Україна!»

Мета конкурсу: Виховання у молодого покоління національно-патріотичних почуттів, любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до національних традицій, культури, історії нашої держави та реалій сьогодення.

Завдання конкурсу:

– виявлення і підтримка талановитих дітей та молоді в реалізації їх творчого потенціалу, розкриття уяви та фантазії;
– популяризація різних видів образотворчого мистецтва, народної творчості;
– сприяння обміну досвідом між представниками творчої молоді та педагогами.

Номінації конкурсу:

– Графіка
– Живопис
– Digital art (Цифрове мистецтво)

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку і якісну фотографію роботи в електронному варіанті для офіційного каталогу інтернет-конкурсу. Заявка на кожного учасника заповнюється на окремому бланку.

Подача заявок здійснюється до 20 травня 2022 року на адресу оргкомітету конкурсу:
e-mail: kafedra_om@meta.ua з поміткою «Інтернет-конкурс».

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

Завантажити (DOC, 1.39MB)