ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОГО НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАРУ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародного науково-методичного інтернет-семінару «Молодь, освіта, наука та мистецтво», який відбудеться 6 грудня 2018 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на базі факультету мистецтв.

Семінар буде проходити в on-line трансляції, тому бажаючим взяти участь у ньому потрібно приєднатися до групи Інтернет-семінар в програмі Скайп та 5 грудня об 11.00 вийти в ефір – перевірити звʼязок. Логін у Скайпі aksyrev.

Тематичні напрями семінару:

1. Концептуальні засади сучасної мистецької освіти.
  2. Естетичні та етичні основи педагогічної майстерності майбутніх учителів мистецьких дисциплін.
  3. Психолого-педагогічні засади мистецької освіти.
  4. Педагогічна інноватика в системі мистецької освіти.
  5. Інтеркультурні тенденції сучасної мистецької освіти.
  6. Становлення мистецької освіти в Україні (історичний аспект).

Організаційний комітет планує видрукувати тези – у збірнику матеріалів міжнародного науково-методичного семінару «Молодь, освіта, наука та мистецтво».

Робочі мови: українська, російська.

Довідки за телефоном: (063) 790-22-29 – Калабська Віра Степанівна.