ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА ТА МИСТЕЦТВО»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво», присвяченій 30-річчю започаткування мистецьких спеціальностей в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Конференція відбудеться 21 листопада 2019 року на базі факультету мистецтв.

Тематичні напрями конференції:

1. Концептуальні засади сучасної мистецької освіти.
  2. Естетичні та етичні основи педагогічної майстерності майбутніх учителів мистецьких дисциплін.
  3. Психолого-педагогічні засади мистецької освіти.
  4. Педагогічна інноватика в системі мистецької освіти.
  5. Інтеркультурні тенденції сучасної мистецької освіти.
  6. Становлення та розвиток мистецької освіти в УДПУ імені Павла Тичини.

Організаційний комітет планує видрукувати тези – у збірнику матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво».

Робочі мови: українська, російська, англійська, польська.