ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ V ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

Шановні студенти!

Запрошуємо взяти участь у роботі V Всеукраїнської студентської наукової конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів»яка відбудеться 22 березня 2018 р. на базі мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Робота конференції планується за такими напрямами:
1. Музичне мистецтво.
2. Образотворче мистецтво.
3. Декоративно-прикладне мистецтво.
4. Мистецтво дизайну.
5. Хореографічне мистецтво.

Робочі мови конференції: українська, російська.

Контактна інформація:
E-mail: pyzhianova89@gmail.com