ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ VІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів»яка відбудеться 21 березня 2019 року на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Робота конференції планується за такими напрямами:

1. Музичне мистецтво.
2. Образотворче мистецтво.
3. Декоративно-прикладне мистецтво.
4. Мистецтво дизайну.
5. Хореографічне мистецтво.

Для участі у конференції необхідно до 8 березня 2019 року подати до оргкомітету заявку (зразок додається) та текст тез доповіді в електронному варіанті.

За участь у конференції студент отримає збірник матеріалів, сертифікат учасника та програму VІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів».

Електронний варіант тез доповіді, заявки та копії квитанції просимо надсилати електронним листом на адресу: kutsenko.udpu@gmail.com

Більш детальну інформацію про конференцію можна отримати:
Тел.: (096)171-61-75, (093)188-35-45 – Куценко Сергій Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
E-mail: kutsenko.udpu@gmail.com

Інформаційний лист