ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів», яка відбудеться 20 березня 2020 року на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Робота конференції планується за такими напрямами:

1. Музичне мистецтво.
2. Образотворче мистецтво.
3. Декоративно-прикладне мистецтво.
4. Мистецтво дизайну.
5. Хореографічне мистецтво.
6. Педагогічний дискурс у контексті мистецької освіти.

Для участі у конференції необхідно до 8 березня 2020 року подати до оргкомітету заявку (зразок додається) та текст тез доповіді в електронному варіанті.

За участь у конференції студент отримає збірник матеріалів, сертифікат учасника та програму VІІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів».

Електронний варіант тез доповіді, заявки та копії квитанції просимо надсилати електронним листом на адресу: kutsenko.udpu@gmail.com

Більш детальну інформацію про конференцію можна отримати:
Тел.: (096)171-61-75, (093)188-35-45 – Куценко Сергій Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
E-mail: kutsenko.udpu@gmail.com

Чекаємо на Вас!
З повагою, оргкомітет

Для довідки:

У 2019 році участь у VІ Всеукраїнській студентській науковій конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів» взяли 125 учасників із 11 закладів вищої освіти: Національного університету «Києво-Могилянська академія» (м. Київ), Одеської державної академії будівництва та архітектури (м. Одеса), Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава), ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (м. Переяслав-Хмельницький), ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса), Херсонського державного університету (м. Херсон), Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ), Полтавського університету економіки і торгівлі (м. Полтава), Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка (м. Суми), Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (м. Мелітополь), Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (м. Умань).

Наукові розвідки молодих дослідників охопили різні аспекти мистецтва та проблем мистецької освіти. Доповіді студентів були виражені широким спектром наукових інтересів та характеризувалися дослідницьким характером, високим науковим рівнем і практичною спрямованістю.