ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «ІНТЕГРАЦІЯ У МИСТЕЦЬКІЙ ОСВІТІ ЯК ЧИННИК ГАРМОНІЙНОГО РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ»

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі
ВСЕУКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ
«Інтеграція у мистецькій освіті як чинник гармонійного розвитку особистості»,
який відбудеться 16 листопада 2017 року
на базі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини та
НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 – медична гімназія» м. Умані

Тематичні напрями роботи семінару:

1.Концептуальні основи інтегрованого курсу «Мистецтво» на уроках художньо-естетичного спрямування.
2.Базові компетентності у мистецькій освіті.
3.Організаційно-методичні підходи до навчання мистецтва у школі.
4.Використання художньо-педагогічних технологій навчання на уроках мистецтва у процесі розвитку пізнавальної активності школярів.
5.Оптимізація процесу удосконалення художньо-виконавської майстерності майбутніх учителів у системі мистецької освіти.

Оргкомітет:
кафедра музикознавства
та вокально-хорових дисциплін,
кафедра образотворчого мистецтва,
кафедра хореографії та художньої культури,
кафедра інструментального виконавства,
методичні об’єднання учителів музичного,