ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У V ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 15 березня 2018 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу секцій, творчий звіт хореографічних колективів.

Робота конференції планується за такими напрямами:

• актуальні проблеми навчання та виховання засобами мистецтва;
  • теоретичні та методологічні аспекти формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії;
  • сучасні стратегії підготовки майбутнього вчителя хореографії.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська, польська.
Реєстрація учасників конференції – 15 березня 2018 року з 9.00 до 10.00 год. (корпус №3 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини) за адресою: м. Умань, вул. Садова, 28
Відкриття конференції – 15 березня 2018 року об 11:00.
Тези доповідей будуть видрукувані до початку конференції у збірнику матеріалів конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти»
Тези приймаються до друку українською, російською, англійською або польською мовою.
За довідками звертатися за телефонами: (067) 810-92-98 – завідувач кафедри хореографії та художньої культури, кандидат педагогічних наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна; (093) 188-35-45; (096) 171-61-75 – Куценко Сергій Володимирович – координатор конференції (E-mail: kutsenko.udpu@gmail.com).

Заявка

До участі у конференції запрошуємо науковців, викладачів мистецьких і педагогічних закладів, аспірантів, магістрантів.
З повагою, оргкомітет.