ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 19 квітня 2019 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу секцій, творчий звіт хореографічних колективів.

Робота конференції планується за такими напрямами:

• Актуальні проблеми навчання та виховання засобами мистецтва;
  • Теоретичні та методологічні аспекти формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії;
  • Сучасні стратегії підготовки майбутнього вчителя хореографії;
  • Інтеграція мистецтв в системі хореографічної освіти.

Тези доповідей будуть видрукувані до початку конференції у збірнику матеріалів конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти».

Для участі у конференції необхідно до 7 квітня 2019 року надіслати заявку на участь у конференції (бланк заявки додається) квитанцію про оплату та текст тез доповіді.

Електронний варіант тез доповіді, заявки та копії квитанції просимо надсилати електронним листом на адресу: kutsenko.udpu@gmail.com

За довідками просимо звертатися за телефонами: (067) 810-92-98 – завідувач кафедри хореографії та художньої культури, кандидат педагогічних наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна; (093) 188-35-45; (096) 171-61-75 – Куценко Сергій Володимирович – координатор конференції; або за електронною адресою kutsenko.udpu@gmail.com

Повідомляємо, що в рамках проведення VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», відбудеться V Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітнева феєрія – 2019»! Запрошуємо учасників конференції взяти участь у фестивалі!

За інформацією щодо фестивалю звертатися за тел. (096) 439-97-49 – Бикова Ольга Вікторівна – координатор фестивалю.

Завантажити інформаційний лист

До участі у конференції запрошуємо науковців,
викладачів мистецьких і педагогічних закладів,
аспірантів, магістрантів.