Головна » НОВИНИ САЙТУ » ЗАПРОШУЕМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА (ДИСТАНЦІЙНО/ON-LINE)

На базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 27 травня 2022 року відбудеться VІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва дистанційно на платформі ZOOM! (далі Олімпіада).

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їх творчої праці, створення умов для творчого зростання обдарованої учнівської молоді в галузі хореографії.

До участі в Олімпіаді запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх закладів, студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

VІ Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва складається з наступних блоків

Теоретичний блок

Мета І блоку Олімпіади: перевірка знань учасників Олімпіади з теорії хореографічного мистецтва.

Важлива інформація: Теоретичний блок Олімпіади побудований у вигляді тестових завдань (Googleформа. Тест буде проведено в режимі он-лайн 27 травня 2022 року о 10.00). На складання тесту відводиться 20 хвилин. Для успішного складання Теоретичного блоку учасники Олімпіади повинні знати: хореографічну термінологію, назви танцювальних елементів, вправ, фігур, видатних діячів хореографічного мистецтва, історичні аспекти з різних напрямів хореографії.

Критерії оцінювання: За кожну правильну відповідь на тестове запитання учаснику Олімпіади зараховується 0,5 балів. Максимальна кількість балів за Теоретичний блок може становити – 10.

Хореографічно-виконавський блок

Мета ІІ блоку Олімпіади: виявлення рівня виконавсько-хореографічної майстерності учасників Олімпіади. Посилання на відео власного виконання на YouTube каналі/ або посилання на Googleдиск/ або формат відео надіслане в заявці до 23 травня 2022 року на е-mail: kafedra_horeografii@ukr.net зазначивши тему листа «олімпіада».

Важлива інформація: ІІ блок Олімпіади складається з виконання та вербальної презентації сольної хореографічної композиції. За вибором учасника композиція виконується на матеріалі класичного, народно-сценічного, спортивно-бального або сучасного танцю (до 3 хвилин).

Критерії оцінювання:

– композиційна побудова (художня ідея, оригінальність);
– хореографічно-виконавська майстерність (технічна, артистична, пластично-інтонаційна);
– загальне враження;
– вербальна презентація композиції.

Просимо подавати заявки на участь в Олімпіаді до 23 травня  2022 року за посиланням:

або надсилати на електронну адресу:kafedra_horeografii@ukr.net, зазначивши тему листа «Олімпіада».

За рішенням членів журі переможці Олімпіади будуть нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня та сертифікатами учасників Олімпіади!

Контактна інформація:

096 439 97 49 – Бикова Ольга Вікторівна, доцент кафедри хореографії та художньої культури;

099 014 78 76–Куценко Валерія Андріївна – викладач-стажист кафедри хореографії та художньої культури.

Оргкомітет Олімпіади

Положення про VІ Всеукраїнську олімпіаду