ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В РОБОТІ І ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

Вельмишановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі в роботі
І Всеукраїнської науково-практичної конференції
з Міжнародною участю
«ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА
В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»,

(28-29 квітня 2020 року)

Напрями роботи:

• Особливості підготовки інструменталістів у системі спеціалізованої мистецької освіти: вітчизняний та зарубіжний досвід.
  • Становлення і розвиток інструментальних шкіл: історико-педагогічний аспект.
  • Проблеми міждисциплінарної кореляції та змісту навчального забезпечення в контексті вітчизняної підготовки інструменталістів.
  • Стратегії музичної освіти в українському та європейському вимірах.
  • Перспективи підвищення ефективності музичної освіти дітей і молоді у загальноосвітніх і спеціалізованих навчальних закладах.

Місце та порядок проведення конференції:
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет мистецтв, кафедра інструментального виконавства (м. Умань, вул. Садова, 28).
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Матеріали доповідей надсилаються у вигляді комп’ютерних файлів на електронну адресу: royalsolo2014@gmail.com з поміткою: «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти, 2020».

Більш детальну інформацію про конференцію можна отримати:
тел.: (093)187-32-58, (096)703-11-38 – Бойко Ірина Михайлівна, викладач кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Інформаційний лист

Чекаємо на Вас!