ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО-2019 В УДПУ

ЗАПРОШУЄМО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО-2019 В УДПУ

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини є офіційним центром реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Реєстрація на основну сесію ЗНО розпочинається 5 лютого і триватиме до 25 березня.

Запрошуємо випускників закладів загальної середньої освіти, учнів, слухачів, студентів закладів професійної, професійно-технічної, вищої освіти, які 2019 року здобудуть повну загальну середню освіту, зареєструватися на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання за адресою: вулиця Садова, 2, кабінет 208, центральний корпус.

Чекаємо вас з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви.

Довідки за телефонами: 4-05-20, 096 033 96 33.