ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ТВОРЧОГО ЦЕНТРУ ХУДОЖНЬОЇ ОСВІТИ І МАЙСТЕРНОСТІ

ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ТВОРЧОГО ЦЕНТРУ ХУДОЖНЬОЇ ОСВІТИ І МАЙСТЕРНОСТІ

20 вересня 2024 відбулось чергове засідання Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності. Засідання було присвячене плануванню роботи Центру за напрямками:

• Наукової діяльності, а саме організаційна підготовка до проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», запланованої на 7-8 листопада 2024 р. Було визначено орг. комітет конференції та скореговано тематичні напрями конференції.
  • Збереженню національної ідентичності та культури, а саме створення при Центрі банку візуальної інформації, що засвідчує результативність діяльності у формі кіно, відео, аудіо та фото матеріалів, літературних джерел, електронних видань, інтернет-ресурсів, фонду художніх творів, виробів декоративно-прикладного мистецтва тощо. Створення цифрової карти «Мистецтво Черкащини». Збір матеріалів та їх оцифрування за рубриками: П.І. митця, біографічна довідка; твори мистецтва (фото, відео, альбоми, ноти); публікації про митця; фотогалерея.
  • Координації наукової діяльності здобувачів. Члени Центру розглядали проблеми та перспективи навчання здобувачів-іноземців. Визначили певні складнощі освітнього процесу для іноземців, колегіально погодили вимоги до оформлення звітної документації з практичної підготовки та оформленні кваліфікаційних робіт. До обговорення долучились представники делегації з Китаю.

ВІТАЄМО СТИПЕНДІАТІВВІТАЄМО СТИПЕНДІАТІВ

Ухвалою Вченої ради Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини від 27 січня 2014 року за відмінні успіхи у навчанні призначено: стипендію імені Олександра Антоновича Захаренка Стригун Анні – студентці

ВІДБУЛОСЯ ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУВІДБУЛОСЯ ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ

Сьогодні на головному майдані університету відбулося довгоочікуване першокурсниками дійство ‒ «Посвячення у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини». Привітати нове поповнення до лав університету прийшли студенти-старшокурсники, викладачі, декани,

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

16-17 жовтня 2021 року в м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірка української сцени 2021». У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв студент магістратури