ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ

ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ

5 березня творчі колективи та солісти факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у святкових вітаннях з нагоди Міжнародного жіночого дня, який відбувся для чарівних жінок Уманської військової частини.

Святковий концерт розпочали заслужені працівники культури, вокальне тріо «Гонта». Продовжували концертну програму: студентка другого курсу спеціальності «Музичне мистецтво» ‒ Лада Карпушина, студентка четвертого курсу спеціальності «Хореографія» ‒ Ольга Ткаченко; студентка-магістрантка спеціальності «Хореографія» ‒ Тетяна Курудімова; Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві»; Народний аматорський колектив «Софія».

На завершення концерту заслужений працівник культури Валентин Купчик подарував усім жінкам красиву весняну пісню. А чоловіки з військової частини подарували дівчатам, учасникам концерту, красиві весняні квіти!