ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗІ СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

ЗІ СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

14 жовтня Україна святкує величне свято Покрови Пресвятої Богородиці.
Покрова Пресвятої Богородиці – одне з найшанованіших українським народом християнських свят. Цей день для нас, нащадків славних козаків, символізує зв’язок поколінь, історичну та звичаєву традицію. Адже здавна Пресвята Богородиця вважалася покровителькою козацького війська та всього українського народу. З вірою та надією наші предки зверталися до високої покровительки, покладаючись на Її непереможну опіку.
Тож сьогодні ми молитовно просимо у Пресвятої Богородиці миру, добра, суспільної злагоди для рідної Вітчизни, здоров’я, доброботу й щасливого майбутнього для всього українського народу.
Сердечно вітаємо Вас, дорогі друзі, з цим величним святом. І нехай на всіх нас зійде Божа благодать, а душі наповняться любов’ю, щирістю й всепрощенням, нехай наші серця єднає незгасне світло віри і в усьому нам допомагає Божа Матір.

ЗІ СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Адміністрація факультету