ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДОРОГІ ЖІНКИ!

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ДОРОГІ ЖІНКИ!

rand8884178

Щиросердечно вітаємо Вас з прекрасним весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!
В цей святковий день, у першу чергу, бажаємо Вам щастя і здоров’я, родинного затишку, успіхів і благополуччя! Нехай на ваших обличчях завжди розквітає краса, як розквітають квіти навесні. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас. Нехай невичерпна енергія і наполегливість, людяність та доброта завжди будуть супутниками Вашого життя. А людська шана буде подякою за чуйність та вміння творити добро!
Зі святом Вас, дорогі жінки!

СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Наприкінці семестру на кафедрі образотворчого мистецтва традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів роботи студентів. Так, напередодні новорічних свят відбувся перегляд академічних і творчих робіт бакалаврів і магістрів спеціальності «Образотворче мистецтво»

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

21 липня  свій День народження  відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та  вокально-хорових дисциплін  Сирота Зоя Миколаївна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас із Днем народження ! Від щирого серця

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У IIІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У IIІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

Шановні колеги! Вітаємо Вас з Новим 2017 роком і Різдвом Христовим! Бажаємо вам здоров’я, наснаги і нових творчих звершень! Запрошуємо Вас взяти участь у IIІ Міжнародній науково-практичній конференції «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА