ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗІ СВЯТОМ ВАС, ЛЮБІ ЖІНКИ!

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ЛЮБІ ЖІНКИ!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – Міжнародний жіночий день. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Без Вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.
Весь чоловічий колектив факультету мистецтв вітає Вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, нев’янучої молодості на багато весен, кохання і гармонії! Щоб у Ваших ніжних душах завжди цвіла весна, а у родинах були лад, тепло і затишок.

Залишайтеся завжди такими ж неповторними, загадковими та чарівними.

З повагою, чоловічий колектив
факультету мистецтв