ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗІЙШЛА ЗОРЯ СВІТЛОЇ НАВІЧНОЇ ПАМ’ЯТІ

ЗІЙШЛА ЗОРЯ СВІТЛОЇ НАВІЧНОЇ ПАМ’ЯТІ

19 листопада на 68-му році життя перестало битися серце Анатолія Тимофійовича Купчика – нашого колеги (старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін), талановитого хормейстера і музиканта, мудрого наставника і педагога, чудового сім’янина, турботливого батька та дідуся, щирої, доброї людини.

Колектив факультету мистецтв глибоко сумує з приводу непоправної втрати і висловлює сердечні співчуття дружині, сину, рідним та близьким покійного. У скорботі низько схиляємо голови перед його добрим іменем, молимось за упокій його душі. Вічна і світла пам’ять! Відтепер Анатолій Тимофійович належить вічності. Віднині його непогасна зоря світитиме нам з високості українського неба.

Прощання з Анатолієм Тимофійовичем Купчиком відбудеться у понеділок 20 листопада о 11.30 у приміщенні корпусу №4 УДПУ імені Павла Тичини (вул. Садова, 23 Б).