ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ЗНАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

ЗНАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Балдинюк Дмитро Іванович.

Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких. Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих, порядних людей, які приноситимуть у Ваше життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної наснаги у Ваших справах! З Днем народження!

Адміністрація факультету,
професорсько-викладацький колектив