ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗУСТРІЧ НАУКОВЦІВ ПІД ЧАС ВАКАЦІЙ

ЗУСТРІЧ НАУКОВЦІВ ПІД ЧАС ВАКАЦІЙ

Упродовж навчального року науково-педагогічні працівники структурних підрозділів факультету мистецтв окрім педагогічної діяльності досліджують актуальні проблеми мистецтвознавства та мистецької педагогіки, проводять різноманітні наукові заходи, оприлюднюють свої результати у вигляді монографій, статей різних рівнів тощо. Важливою в цьому напрямку є багаторічна співпраця з нашими науковими партнерами, зокрема Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна.

Так, 27 липня 2022 р. відбулася чергова зустріч професорсько-викладацького складу факультету мистецтв з науковцями відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України. З вітальним словом до присутніх звернулася завідувачка відділу доктор педагогічних наук, професор Мирослава Вовк. Об’єднані спільною ідеєю представити на європейському науково-освітньому просторі досвід й інновації у сфері підготовки педагогів мистецького фаху учасники зустрічі запланували видання колективної монографії «Розвиток сучасної мистецько-педагогічної освіти: національний і європейський контекст». Партнерами видання також є Сучавський університет Штефана чел Маре (Румунія), Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, Київський університет імені Бориса Грінченка, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.

У рамках співпраці будуть проведені для здобувачів вищої освіти гостьові лекції з проблем теорії і практики мистецько-педагогічної освіти в Україні і зарубіжжі. Крім того, наші здобувачі зможуть прослухати цикл лекцій, які започатковано Всеукраїнським товариством «Просвіта» імені Тараса Шевченка з проблем персонології у педагогічній науці та українській культурі.

Разом до перемоги!

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ!ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ!

14 травня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся V Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтв та театрів мод «Квітуча країна» в рамках творчого проекту «Тріумф-Fest».

МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУМАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПЕТРИКІВСЬКОГО РОЗПИСУ

Викладач кафедри образотворчого мистецтва Король Анатолій Миколайович вирішив поділитись своїми творчими секретами, напрацьованими десятиліттями і провів майстер-клас з петриківського розпису для вихованців та учителів Кривоозерського будинку дитячої творчості Миколаївської області.