ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МИСТЕЦЬКА ШКОЛА» ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

5 квітня 2023 року, викладачами факультету мистецтв було проведено зустріч з учнями Комунального закладу «Мистецька школа» Жашківської міської ради Черкаської області.

Декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури – Терешко Інна Григорівна, провела майстер-клас з обрядових танців-ігор, як невід’ємної частини традиційного ритуалу українців. Учні активно брали участь в творчій зустрічі, демострували свої вміння, та разом грались за допомогою танцю.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва – Побірченко Олена Михайлівна, провела майтер-клас з роспису писанок. Усі присутні з задоволенням спостерігали за кожним рухом майстра, та намагались відтворити це на своїй писанці.

Викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Волошина Анастасія Василівна, провела майтер-клас на тему «Використання вокальних технік у процесі виконання естрадних пісень  в акустичному варіанті». Викладач на власному прикладі показала, як можна співати сучасні пісні, і як вони звучатимуть в «живому» виконанні, під супровід концертмейстера. В кінці зустрічі, учні та вчителі разом заспівали пісню – «Біля тополі», а завершили зустріч виконавши «Ой у лузі червона калина».

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ТОМАСА КАПЛІНАГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ТОМАСА КАПЛІНА

27 жовтня 2022 року на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини, в рамках обговорення освітньої програми 025 Музичне мистецтво, відбулася відкрита гостьова лекція, на тему: “Інструментарій співака”, професора музики Норвезького університету

МОН ЗАТВЕРДИЛО НОВІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЇМОН ЗАТВЕРДИЛО НОВІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЇ

МОН спростило  вимоги до оформлення списку використаних джерел у дисертації, унормувало питання використання мов при написанні роботи та додало до структури дисертації анотацію. Такі зміни передбачені Наказом Міністерства освіти і науки України від

ЗУСТРІЧ З ПРЕКРАСНИМЗУСТРІЧ З ПРЕКРАСНИМ

24-27 липня в с. Дзензелівка Маньківського району, відоме своєю історією і культурою, відбувся ІV Всеукраїнський фестиваль класичної музики. Цей фестиваль є ініціативою студентів Національної Музичної Академії України ім. П. Чайковського.