ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ БАЛТСЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ

ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ БАЛТСЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ

ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ БАЛТСЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ:
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ТА ОБМІН НОВІТНІМИ ПІДХОДАМИ ДО ВИВЧЕННЯ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН!

Раді повідомити, що наш факультет продовжує співпрацювати з вищими навчальними мистецькими закладами, які відомі своїм постійним пошуком нових підходів до навчання. В цьому контексті, 18.05.2023 року ми мали нагоду провести захоплюючу зустріч зі студентами Балтського педагогічного фахового коледжу, яка була спрямована на профорієнтаційну роботу та обмін досвідом щодо новітніх підходів до вивчення мистецьких дисциплін.

У цьому заході взяли участь викладачі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Волошин П.М., Купчик В.А., Семенчук В.В., які поділилися своїм неабияким досвідом та інноваційними підходами до викладання музичного мистецтва. Студенти Балтського педагогічного фахового коледжу мали чудову можливість поспілкуватися з висококваліфікованими фахівцями в цій галузі, поставити запитання та отримати корисні поради щодо свого майбутнього професійного розвитку.

Під час обміну досвідом, були обговорені різноманітні аспекти вивчення мистецьких дисциплін. Викладачі  Уманського державного педагогічного університету представили новітні методики та майстер-класи, які активно впроваджуються у навчальний процес, включаючи використання сучасних технологій, інтерактивних засобів та інструментів для покращення навчання та розвитку творчих здібностей студентів.

Ця зустріч була надзвичайно цінною для обох сторін, адже обмін досвідом дозволяє збагатити навчальний процес та сприяє зростанню професійного рівня молодих митців. Ми віримо, що такі події сприятимуть подальшому розвитку мистецтва та навчанню в Україні.

Ми висловлюємо щиру вдячність студентам та викладачам Балтського педагогічного фахового коледжу за їхню активну участь та плідну співпрацю. Разом ми зміцнюємо мистецьку спільноту та надаємо студентам широкі можливості для професійного зростання. Бажаємо всім студентам Балтського педагогічного фахового коледжу невичерпного джерела натхнення та успіхів у їхньому творчому шляху!

Не забувайте слідкувати за нашими майбутніми заходами, де ми будемо продовжувати ділитись новими ідеями та практиками в мистецькій сфері. Разом ми рухаємося вперед до нових вершин мистецтва!

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ ВІТАВСВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ ВІТАВ

Як в минулі роки святкували День святого Миколая в нашій школі? Зранку взаємні вітання між дітьми, між дорослими, між дітьми і вчителями, потім уроки, а пізніше – зустріч учнів з

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Шановні викладачі, дорогі студенти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня знань та початку нового навчального року! Нехай цей навчальний рік стане для Вас особливим, адже Ви робите сміливий крок до

ПІДСУМКИ РЕГІОНАЛЬНОГО ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»ПІДСУМКИ РЕГІОНАЛЬНОГО ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»

Підведено підсумки Регіонального  інтернет-конкурсу художньої творчості «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!», який проходив на кафедрі образотворчого мистецтва Конкурс проводився серед вихованців та учнів закладів загальної середньої освіти, позашкільних навчальних закладів мистецького спрямування