ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ ВІННИЦЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ МИСТЕЦТВ ІМ. Л. Д. ЛЕОНТОВИЧА

Нещодавно відбулася зустріч зі студентами 4 курсу Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М. Д. Леонтовича.

Завідувач відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки Валерія Храпач ознайомила випускників коледжу із особливостями вступної кампанії на спеціальності 024 Хореографія та 025 Музичне мистецтво.

У рамках зустрічі були проведені майстер-класи по класу фортепіано та хореографії.

Старший викладач кафедри інструментального виконавства Ірина Бойко провела майстер-клас для студентів IV курсу фортепіанного відділу, на тему: «Особливості роботи над інтерпретацією І частини «Патетичної» сонати № 8 Л. Бетховена», залучивши до участі Аріну Терлецьку, здобувачку IV курсу 44 групи факультету мистецтв.

Були окреслені основні проблеми виконання та пропрацьовано шляхи їх подолання. Слухачі активно брали участь в обговоренні та задавали запитання стосовно проблем виконавства, з якими вони зустрічаються при роботі над творами різних форм.

Викладач кафедри хореографії та художньої культури Анастасія Подгорінова провела зі студентами спеціальності «Хореографія» майстер-клас: «Відчуття та розуміння тіла танцівника у процесі застосування танцювальних практик». У процесі заняття було використано техніки: «Рухове знайомство», «Вільний рух», «Боді-джаз», «Дзеркало» та інші.

У процесі майстер-класу студенти змогли налаштуватися на власне тіло, створити неповторний рух від внутрішнього імпульсу та покращити свій емоційний стан.

Висловлюємо щиру подяку колективу Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за теплу зустріч та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

РОЗКЛАД БЕЗКОШТОВНИХ ВЕБІНАРІВ ВІД CLARIVATE ANALYTICS ЩОДО ПЛАТФОРМИ WEB OF SCIENCE НА СІЧЕНЬ 2020РОЗКЛАД БЕЗКОШТОВНИХ ВЕБІНАРІВ ВІД CLARIVATE ANALYTICS ЩОДО ПЛАТФОРМИ WEB OF SCIENCE НА СІЧЕНЬ 2020

Інформуємо зацікавлених науковців та авторів про безкоштовні вебінари від Clarivate Analytics українською та російською мовами 22-24 січня 2020 року.  Як опублікуватися у виданнях, що індексуються у Web of Science Core

МІЖНАРОДНЕ АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ, ОСВІТИ І НАУКИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО ПУБЛІКАЦІЇ В НАУКОВИХ ПЕРІОДИЧНИХ ЖУРНАЛАХМІЖНАРОДНЕ АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ, ОСВІТИ І НАУКИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО ПУБЛІКАЦІЇ В НАУКОВИХ ПЕРІОДИЧНИХ ЖУРНАЛАХ

Міжнародне агентство з розвитку культури, освіти і науки, Австралія, Мельбурн (International Agencyfor the Development of Culture, Education and Science, Australia, Melbourne) у співпраці з Мельбурнським університетом (University of Melbourne) запрошують