ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗВІТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

ЗВІТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Василь Сухомлинський писав: «Учитель творить людину. Ці мудрі й ваговиті слова можна сказати тільки про матір і батька. Працю вчителя ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити; Учитель повинен знати і відчувати, що на його совісті – доля кожної дитини, що від його духовної культури та ідейного багатства залежить розум, здоров’я, щастя людини, яку виховує школа; Важко переоцінити роль особистості вчителя, його духовного обличчя в пробудженні і розвитку творчих здібностей, нахилів, талантів учня».
Нещодавно студенти IV курсу, 42 групи факультету мистецтв опановували свою майбутню професію та застосовували набуті знання, вміння та навички на педагогічній практиці, яка проходила в Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С. Пушкіна Уманської міської ради Черкаської області в період з 06.02.2017 р. по 10.03.2017 р. (керівник педагогічної практики доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Сирота Зоя Миколаївна). У школі було створено всі необхідні умови для проходження практики. Колектив закладу йшов на зустріч і в усьому допомагав. Під час перебування в школі студенти мали змогу отримувати консультації як від учителів предметників і класного керівника, так і від адміністрації школи (за що щиро вдячні). Під час проходження педагогічної практики студенти проявили себе, як дисципліновані, організовані та творчі особистості. До проведення уроків готувалися старанно, знаходили підхід до кожного учня. Брали активну участь у підотовці різноманітних заходів у школі.
Практика дається людині аби кожного разу вчитися чомусь новому. Адже кожен осмислений досвід – це цінний урок, який додає нам знань і робить нас готовими до будь яких випробувань на шляху нашої професії, яка гордо звучить – ВЧИТЕЛЬ.

Марищук Анастасія
студентка 42 групи