ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОЗНАЙОМЛЕННЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО) З ПРОЦЕДУРОЮ ВІЛЬНОГО ВИБОРУ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

З метою ознайомлення із процедурою вільного вибору навчальних дисциплін здобувачів освітнього ступеня «Магістр», які вступили до нашого університету в 2024 році, та освітнього ступеня «Бакалавр», 10 вересня 2024 року відбулась зустріч, на якій розглянули та обговорили низку питань.

Олена СЕМЕНОВА, в.о. завідувача кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, ознайомила здобувачів з основними пунктами «Положення про організацію вивчення навчальних дисциплін вільного вибору в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини»,   Зазначила права і обов’язки здобувачів при виборі дисциплін, вказала про терміни реєстрації заяв.

Доцент Ольга МУЗИКА, гарант освітньої програми ОС «Магістр», ознайомила здобувачів із «Переліком дисциплін вільного вибору кафедри образотворчого мистецтва», його розташуванням на сайті факультету, а також вказала на організаційні моменти реалізації даного права у визначені терміни.

Професор Микола ПІЧКУР, гарант освітньої програми ОС «Бакалавр», ознайомив присутніх із переліком вибіркових навчальних дисциплін, з «Силабусами» (коротким описом) цих дисциплін, а також із переліком тем тих дисциплін, які викликали зацікавлення у здобувачів. Детально показав процес відкритого доступу на сайті факультету мистецтв до «Переліку дисциплін вільного вибору».

Діалог відбувся у теплій, дружній атмосфері. Дякуємо учасникам зустрічі, бажаємо успішного навчального року та скорішого переможного миру всім нам!

Шановні студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської студентської наукової конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів», яка відбудеться 28 квітня 2016 року на базі факультету мистецтв Уманського державного

Х МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»Х МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

19 жовтня 2023 р. на базі факультету мистецтв розпочала роботу Х Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи». На пленарному засіданні буди розглянуті актуальні теоретичні, законодавчо-нормативні та

ВІДБУЛОСЯ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВВІДБУЛОСЯ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ