Головна » Народний аматорський колектив «Софія»

Народний аматорський колектив «Софія»

Роздрукувати публікацію

Керівник – Василь Семенчук

Рік створення – 1999 р.

Присвоєння звання «народний аматорський» – 2002 р.

Народний аматорський колектив «Софія» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини створений у 1999 році за ініціативи завідувача кафедри української літератури та українознавства проф. Сивачук Н. П., у його складі були студенти мистецько-педагогічного (спеціалізація – українознавство) та філологічного факультетів. Колектив «Софія» очолює доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва заслужений працівник культури України Семенчук Василь Васильович.

Нині ансамбль складається зі студентів факультету мистецтв.

Народний аматорський колектив «Софія» веде активну концертну діяльність, є лауреатом обласних та Всеукраїнських фестивалів, пропагує українську народну пісенну культуру. У відповідності з постановою колегії управління культури обласної державної адміністрації від 11 січня 2002 року №1/3 ансамблю присвоєно почесне звання «народний аматорський колектив» за вагомий внесок у розвиток культури українського народу, високу виконавську майстерність та активну участь в культурно-мистецькому житті.

Основу репертуару становлять українські народні пісні в автентичному виконанні (фольклорно-репродуктивний спів) та в обробках, переважну їх більшість записано на Уманщині під час фольклорно-етнографічних експедицій та твори українських композиторів.

Для колективу характерні чистота і злагодженість звучання, висока виконавська культура і художній смак. Виступи колективу користуються заслуженим успіхом і популярністю.

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію