ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » Групи зі змісту та якості освіти

Групи зі змісту та якості освіти

Роздрукувати публікацію

Персональний склад груп зі змісту та якості освіти

факультету мистецтв за спеціальностями

(затверджено: наказ № 29 о/д  від 16.01. 2021 р.)

 

           014 Середня освіта (Образотворче мистецтво)

 

Керівник групи: Музика Ольга Яношівна – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини.

Секретар групи: Семенова Олена Віталіївна – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва УДПУ
імені Павла Тичини.

Члени групи:

Пічкур Микола Олександрович – кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені
Павла Тичини;

Дунаєва Ліна Володимирівна – вчитель першої категорії, вчитель образотворчого мистецтва, мистецтва та художньої культури Уманського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» Уманської міської ради;

Половець Діана Станіславівна – вчитель вищої категорії, вчитель образотворчого мистецтва Уманської загальноосвітньої школи №5 імені
В.І. Чуйкова Уманської міської ради;

Юрійчук Ганна Іванівна – директор Уманської дитячої школи мистецтв;

Нижник Людмила Михайлівна – вчитель вищої категорії, вчитель мистецтва та художньої культури Уманської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 14 Уманської міської ради;

Устенний Євген Андрійович – голова студентської ради факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

 

014 Середня освіта (Музичне мистецтво)

 

Керівник групи: Семенчук Василь Васильович – доцент, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Секретар групи: Козій Ольга Михайлівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Члени групи:

Сирота Зоя Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Толобистюк Інна Юріївна – методист з навчально-виховної роботи методичного кабінету відділу освіти Уманської міської ради;

Терещук Віра Махайлівна – учитель музики, вища категорія, учитель-методист Уманської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №4;

Паладі Оксана Володимирівна – завідувач методичного відділу, викладач І категорії Уманського обласного музичного коледжу ім. П. Д. Демуцького.

Лівковська Тетяна – студентка 52-М групи факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

 

  1. Середня освіта (Хореографія)

Керівник групи: Андрощук Людмила Михайлівна, кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Секретар групи: Заєць Сітлана Сергіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Члени групи:

Бикова Ольга Вікторівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Бугерук Ольга Ігорівна – директор Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В. І. Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області;

Глобчак Вікторія Вікторівна – приватний підприємець, директор міжнародного хореографічного фестивалю «Global-Dance», керівник хореографічного колективу «Крок вперед»;

Гончар Ілонна – студентка 61-м групи факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

 

 

024 Хореографія

 

Керівник групи: Терешко Інна Григорівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Секретар групи: Маркіна Вікторія Василівна – викладач-стажист кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Члени групи:

Андрощук Людмила Михайлівна – кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Сизоненко Вікторія Анатоліївна – кандидат педагогічних наук, викладач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Тичінська Алла Іванівна – директор Уманського міського Будинку дитячої та юнацької творчості;

Юрійчук Ганна Іванівна  – директор Уманської дитячої школи мистецтв;

Макарчук Яна – студентка 26 групи факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

 

025 Музичне мистецтво

 

Керівник групи: Радзівіл Тетяна Анатоліївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Секретар групи: Олійник Тетяна Іванівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Члени групи:

Бай Юрій Миколайович – заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

 Калабська Віра Степанівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Коваленко Анатолій Сергійович – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Волошин Перо Миколайович – заслужений працівник культури України, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Мацьків Анатолій Павлович – викладач-методист вищої категорії, художній керівник та диригент оркестру народних інструментів, завідувач відділу народних інструментів Уманського обласного музичного коледжу ім. П. Д. Демуцького.

Кириченко Вікторія Олександрівна – викладач ІІ категорії, директор Бабанської дитячої музичної школи;

Храновський Олександр Сергійович – студент 54-м групи денної форми навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Обманець Людмила Олександрівна – викладач кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

 

 

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:



КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію