Головна » Моніторинг якості освіти факультету мистецтв

Моніторинг якості освіти факультету мистецтв

Анонімна анкета щодо результатів проходження практики

Шановні студенти, просимо Вас взяти участь в опитуванні щодо результатів проходження практики

Анкета “Здобувачі факультету мистецтв про якість освіти під час дистанційного навчання”
Шановні здобувачі вищої освіти!

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, метою якого є з’ясування рівня Вашого задоволення дистанційною системою навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Уважно прочитайте запропоновані запитання та оберіть варіант відповіді, який найбільше відповідає Вашій думці.

Для заповнення анкети натисніть на зображення із назвою вашої спеціальності

Анкетування:

Анкета для опитування здобувачів вищої освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини щодо якості освітньої програми «Музичне мистецтво»

Анкета для опитування випускників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини щодо набуття соціальних навичок у контексті реалізації освітньої програми “Музичне мистецтво”

Анкета для опитування роботодавців щодо якості освітньої програми «Музичне мистецтво» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (спеціальність 025 Музичне мистецтво)

Результати анкетування:

Результати анкетування стейкґолдерів