ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Умови вступу

Умови вступу

Ключовий інструмент вступної кампанії 2023 р. –  особистий електронний кабінет вступника. 

Заяви для вступу до закладу вищої освіти абітурієнти подають  в електронній формі  через особисті електронні кабінети.

Реєстрація особистих електронних кабінетів з 1 липня 2023 року на вебсайті за адресою https://vstup.edbo.gov.ua/

 Під час реєстрації особистого електронного кабінету вступник зазначає такі дані:

  • адресу електронної пошти, до якої вступник має доступ (зазначена адреса буде логіном для входу до особистого електронного кабінету вступника);
  • пароль для входу до особистого електронного кабінету;
  • серію та номер документа про раніше здобуту освіту (основу вступу);
  • номер, PIN-код та рік отримання сертифіката НМТ або сертифіката ЗНО або екзаменаційного листка, що був одержаний під час реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ;
  • тип та номер (серію та номер) документа, що посвідчує особу, або реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (у разі відсутності сертифікатів ЗНО або сертифіката НМТ або екзаменаційного листка ЄВІ/ЄФВВ);
  • реквізити документів, що засвідчують підстави для спеціальних умов участі у вступній компанії, інформація про які доступна в державних реєстрах (якщо особа має право на спеціальні умови участі у вступної компанії згідно Правил прийома в ХДАК 2023, розділ 8). У разі недоступності в державних реєстрах відповідних документів абітурієнту необхідно до подання першої заяви звернутись до одного із закладів вищої освіти (собисто або електронною поштою, якщо заклад вищої світи спроможний дистанційно провести належну перевірку документів) та надати документи, що підтверджують указане право,  для створення в ЄДЕБО картки фізичної особи та завантаження сканованих копій цих документів.

     Активація особистого електронного кабінету вступника в ЄДЕБО надає вступнику можливість доступу до особистого електронного кабінету вступника на вебсайті за електронною адресою https://vstup.edbo.gov.ua/. Доступ до особистого електронного кабінету вступника здійснюється з використанням логіну та паролю, вказаних при реєстрації. При невдалій спробі увійти до особистого електронного кабінету вступника на електронну пошту, вказану при реєстрації, відправляється відповідне повідомлення.

В особистому електронному кабінеті вступник вносить номери телефонів (мобільний та/або домашній) із зазначенням телефонних кодів у міжнародному форматі для можливості оперативного зв’язку закладу вищої освіти з вступником, а також завантажує кольорову фотокартку розміром 3 х 4 см (до 1 Мб у форматі jpg).

До подання першої заяви вступник може замінити внесені номери телефонів, завантажені копії документів. За потреби вступник зазначає додаткові документи про раніше здобуту освіту, дані сертифікатів ЗНО або сертифіката НМТ різних років відповідно до Порядку прийому.

 Вступники зможуть подати до 20 заяв у сукупності за всіма джерелами фінансування та основами вступу, з яких не більше п’яти заяв на бюджет.