13 квітня 2013 року в Уманському МБК пройшов Другий Регіональний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва імені Василя Авраменка, в якому взяли участь хореографічні колективи мистецько-педагогічного факультету, а саме: Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник
День: 14.04.2013
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2013/04/nS0jmkk7EGI.jpg)
Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!»Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!»
Студенти мистецько-педагогічного факультету (15 група) долучилися до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!», прибравши територію навколо корпусу №4.