ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ДОРОГЕ СТУДЕНТСТВО! Щорічно 22 січня український народ відзначає День Соборності та свободи України. Це свято нагадує нам, що ми є незалежною, соборною державою, ми – єдиний народ! Отож, прийміть найкращі привітання з нагоди
День: 22.01.2015
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/01/Holovna24-234x300.jpg)
НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО КИЄВАНЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО КИЄВА
Виховний захід кафедри образотворчого мистецтва представлений на розгляд у конкурсі «Кращий захід мистецько-педагогічного факультету за 2014 рік» у номінації «Кращий виховний захід». Поїздки до різних міст України з метою відвідування художніх музеїв, виставкових залів, театрів,