День: 18.11.2016

Кафедра образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує учнівську молодь (студії, клуби, гуртки, школи та позашкільні заклади) взяти участь у відкритому інтернет-конкурсі з художньої творчості та декоративно-прикладного мистецтва «Мій дім

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

14 листопада в 101 аудиторії відбувся захист переддипломної практики студентів І курсу ОКР «спеціаліст» спеціальності «Образотворче мистецтво». До захисту практики майбутні спеціалісти поставилися відповідально, підготувавши належним чином документацію та надавши змістовні та методично обґрунтовані відповіді.