З метою популяризації української пісні, пропаганди та розвитку вокального мистецтва, збереження традицій вокальної співацької школи та підвищення рівня виконавської діяльності запрошуємо талановитих студентів університету до участі в народному хорі «Кобзар»
День: 20.10.2017
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/10/Olimpiada-z-obrazotvorchoho-mystetstva-1.jpg)
ІІ РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАІІ РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
В рамках проведення Дня відкритих дверей на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 18 листопада 2017 року проводиться ІІ Регіональна учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва. Метою Олімпіади є виявлення та