Шановні колеги, співробітники, студенти! Вітаємо з Різдвом Христовим та Різдвяними святами! Свято Різдва Христового нерозривно пов’язане з найкращими почуттями, які живуть в серці кожного і єднають нас. Бажаємо щоб з першою різдвяною зіркою у ваш
День: 07.01.2018
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/03/Z-Dnem-narodzhennya-1.jpg)
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
Сьогодні, 7 січня, свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Мазур Віктор Вікторович! Шановний Вікторе Вікторовичу! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя,