ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ “КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2016”

Емблема на сайт

Для участі в ІІІ Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія – 2016» запрошуються дитячі та юнацькі хореографічні колективи, організовані при державних дошкільних та загальноосвітніх закладах, установах додаткової освіти, муніципальних установах та інші дитячі та юнацькі хореографічні колективи України.

Фестиваль відбудеться 16 квітня 2016 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Фестиваль проводиться БЕЗКОШТОВНО!!!

Квітнева банер 2016

Наш проект – це можливість не тільки продемонструвати свої таланти, а й нагода познайомитись з новими друзями та цікаво провести час.

Завантажити положення фестивалю

2 коментарі до “ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ “КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2016””

1. Як можна звязатися з організаторами фестивалю?

2. У положенні про фестиваль зазначені номери телефонів організаторів фестивалю!