ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри хореографії та художньої культури Ткачук Дмитро Євгенійович!

Шановний Дмитре Євгенійовичу! Вітаємо Вас з днем народження! В цей день Вашого хвилюючого свята бажаємо Вам міцного здоров’я, світлого оптимістичного настрою. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує лише приємні події – успіхи в роботі, душевний комфорт, шану і авторитет.

0_80aee_2f7e25af_orig

Адміністрація факультету,
колектив кафедри хореографії
та художньої культури

ВІДБУЛАСЯ ГОСТЬОВА ОНЛАЙН ЛЕКЦІЯ «ПЕДАГОГІКА СЕРЦЯ І ДОБРА АКАДЕМІКА ІВАНА ЗЯЗЮНА»ВІДБУЛАСЯ ГОСТЬОВА ОНЛАЙН ЛЕКЦІЯ «ПЕДАГОГІКА СЕРЦЯ І ДОБРА АКАДЕМІКА ІВАНА ЗЯЗЮНА»

29 лютого 2024 року відбулася онлайн гостьова лекція «Педагогіка серця і добра  академіка Івана Зязюна» у межах серії просвітницьких вебінарів «Цвіт української педагогіки: сучасне і минуле». Ініціатор заходу – відділ

ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята – Дня працівника освіти! Освітяни – люди особливого ґатунку. Невтомною працею свого розуму і серця ви створюєте підґрунтя для духовного,

Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!»Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!»

Студенти мистецько-педагогічного факультету (15 група) долучилися до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!», прибравши територію навколо корпусу №4.