ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ШЛЯХ ДИТИНИ В МУЗИКУ ЧЕРЕЗ КАЗКУ, ОБРАЗ, ГРУ»

23 травня 2013 року на базі мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманської школи мистецтв пройшов регіональний науково-практичний семінар на тему «Шлях дитини в музику через казку, образ, гру». В рамках семінару пройшла презентація збірників фортепіанної музики і сольфеджіо севастопольського композитора Анни Колтунової, доповідач Богданова Наталія Володимирівна – учениця автора та старший викладач кафедри музичного мистецтва Радченко Світлана Миколаївна.

1 2

Основним моментом семінару стало засідання круглого столу на тему «Шлях дитини в музику через казку, образ, гру».

Основні напрями обговорення:

1. Образне мислення як засіб формування художньо-творчого розвитку дитини.
2. Сутність теорії розвитку музичного слуху та чуття ритму.
3. Анатомо-фізіологічні особливості розвитку співацького голосу дітей молодшого віку.
4. Методика формування музичного слуху, вмінь та навичок у художньо-виконавській діяльності.
5. Особливості методів навчання мистецтва гри на фортепіано.
6. Технічне втілення художньої інтерпретації фортепіанного твору в процесі ігрової діяльності.
Завершився семінар переглядом практичної складової з оригінальної методики А. Колтунової.