ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ У ВИКОНАННІ ІЛЬНІЦЬКОЇ ОЛЕНИ ТА ІЛЬНІЦЬКОГО СЕРГІЯ

Кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін має гарну традицію зустрічі викладачів зі студентами. Підтримуючи такі дружні стосунки, нещодавно відбувся концерт інструментальної музики у виконанні концертмейстера означеної кафедри, дипломанта міжнародного конкурсу Ільніцької Олени (фортепіано) та лауреата міжнародного конкурсу Ільніцького Сергія (труба).

Під час концерту прозвучати твори видатних композиторів, таких як: О. Бьоме, Дж. Енеску, Р. Щедріна.

Виконавці вміло, майстерно передали зміст творів та почуття, всі присутні були вражені, ніхто не залишився байдужим.

Зичимо подальших успіхів у творчій діяльності. Бажаємо щоб на далі подібні заходи частіше відбувались на нашому факультеті та дивували слухачів надзвичайними шедеврами.