ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»

26 травня 2016 р. на базі факультету мистецтв відбувся ІІІ Всеукраїнський науково-методичний семінар з Міжнародною участю «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін». Семінар проходив у рамках угоди спільної роботи з Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України (відділ змісту і організації педагогічної освіти).

Цьогорічний семінар цікавий не тільки науковими пошуками у галузі мистецької педагогіки (на пленарному засіданні виступили із змістовними доповідями Тименко В. П., доктор педагогічних наук, професор, учений секретар відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України, заввідділом діагностики обдарованості Інституту обдарованої дитини АПН України; Сотська Г. І., головний науковий співробітник відділу змісту і технологій навчання дорослих Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник; Філіпчук Н. О., провідний науковий співробітник відділу змісту і технологій навчання дорослих Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник; Соломаха С. О., старший науковий співробітник, старший науковий співробітник відділу змісту і технологій навчання дорослих Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, кандидат педагогічних наук; Терещенко Л. Д., директор Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради та інші), а й «Мистецьким вернісажем» (виставка творчих робіт студентів та викладачів факультету мистецтв), «Майстер-класами» («Весняний натюрморт» з олійного живопису навчального майстра кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини Лавриченко О. М., «Диригування як творчий процес» з хорового диригування доцента кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін УДПУ імені Павла Тичини, заслуженого працівника культури України Семенчука В. В.), а також звітним концертом народного українського хору «Кобзар», художній керівник – заслужений працівник культури України Семенчук В. В. та народного ансамблю «Музичні візерунки», художній керівник – старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін УДПУ імені Павла Тичини Купчик А. Т.

Під час проведення семінару були підписані договори про співробітництво з Інститут обдарованої дитини НАПН України та Шевченківською спеціалізованою загальноосвітньою школою-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю, що окреслили деякі подальші напрямки науково-дослідної діяльності факультету мистецтв.
За результатами семінару підготований збірник матеріалів.