ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні, 19 квітня, свій День народження відзначає заступник декана з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Калабська Віра Степанівна!

Шановна Віро Степанівно! Від усього колективу щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, достатку, радості, удачі, щастя та  любові. Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а будинок буде наповнений теплом і затишком. Бажаємо величезних професійних успіхів та подальшого творчого зростання, щоб переповнювали яскраві емоції і геніальні ідеї. Нехай збуваються мрії, множаться можливості, успішно йдуть всі справи і вистачає сил і енергії для нових звершень!

Колектив кафедри інструментального виконавства,

адміністрація факультету мистецтв