ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

10 вересня свій День народження  відзначає   викладач кафедри музикознавства та  вокально – хорових дисциплін  Прокулевич Оксана Валеріївна.

Шановна імениннице ! Від души зичимо Вам міцного здоров’я,  сімейного затишку та благополуччя, життєвого оптимізму та добробуту, успіхів у роботі та творчого натхнення!

Нехай по життєвому шляху Вас завжди супроводжує святковий настрій, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки та душевний комфорт. Нехай Вас оточують турботливі друзі, зігрівають своєю любов’ю близькі та рідні люди.

Адміністрація факультету ,  кафедра  музикознавства та
вокально-хорових дисциплін.