СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАХОДІ ПРИСВЯЧЕНОМУ РОКУ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ В ЄВРОПІ ТА УКРАЇНІ «НАШІ ТАЛАНТИ – ГОРДІСТЬ ГРОМАДИ І ДЕРЖАВИ – ЗБЕРЕЖЕМО ЇХ РАЗОМ»

20 вересня студенти першого та другого курсів факультету мистецтв спеціальності «Образотворче мистецтво» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у заході присвяченому Року культурної спадщини в Європі та Україні «Наші таланти – гордість громади і держави – збережемо їх разом».

Захід був проведений колективом Уманської міської бібліотеки-філії № 5. Запрошені гості – випускник «Школи Корнія Генріховича Мікіндо» уманський художник Олег Васильович Сирота та директор державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» Владислав Миронович Давидюк.

Гості розповіли про важливість вивчення та збереження пам’яток культури, зокрема культурної спадщини Уманщини. Розповідь Владислава Мироновича Давидюка про уманські підземелля та старе місто дуже зацікавила майбутніх художників-педагогів.

Завершилося все українською народною піснею. Студенти поверталися додому в доброму гуморі та піднесеному настрої.