ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

23 лютого свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, професор кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заслужений працівник освіти України Балдинюк Дмитро Іванович!

Шановний Дмитре Івановичу! Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди цього свята та побажання міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку, сімейного добробуту, творчого натхнення та подальших перемог на життєвих стежинах. Нехай завжди Вас супроводжує удача, зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких. Бажаємо, щоб сімейне тепло та затишок надійно захищали Вас від життєвих негараздів, а в майбутньому Вас чекало багато років, наповнених земними радощами!

Адміністрація та професорсько-викладацький
колектив факультету мистецтв