ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ!

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ!

Запрошуємо на перегляд оновленої експозиції «Малої картинної галереї», відкритої за сприяння керівництва університету та факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини.

Виставка налічує більше 50 творів, виконаних у різних графічних (олівець, туш, перо) та живописних (акварель, гуаш, олія) техніках, а також деякі види декоративно-прикладного мистецтва (батик, витинанка). Це переважно випускні кваліфікаційні роботи студентів спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), виконані за кілька останніх років.

Така діяльність студентів – це погляд на світ, спрямований в майбутнє!

Адреса виставки: вул. Садова, 28, вестибюль першого поверху навчального корпусу №3, УДПУ імені Павла Тичини.